Reklama

Mini-laptop za 200 funtów

Coraz więcej producentów oferuje swoim użytkownikom miniaturowe laptopy, które nie kosztują zbyt wiele.

Przykładem tego może być komputer miniBook o wymiarach 222 x 165 x 30 mm, który waży zaledwie 650 g.

Wyposażony został w 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Laptop pracuje pod kontrolą 32-bitowego procesora nieznanej marki, a całość wspomagana jest dzięki modułowi pamięci DDR2 o pojemności 128 MB. Za gromadzenie danych odpowiedzialny jest dysk 2 GB wykonany w technologii NAND flash. Dodatkowo, miniBook oferuje użytkownikowi czytnik kart pamięci SD oraz 3 porty USB. Komputer podłączymy do internetu za pomocą Ethernetu lub bezprzewodowej karty sieciowej Wi-Fi 802.11 b/g. Całość działa pod kontrolą systemu Linux. Komputer pozwala na 3-godzinną pracę bez dostępu do prądu. Jego cena wynosi 200 funtów.

Reklama

CafePC.pl
Dowiedz się więcej na temat: komputer | laptop

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama