Nowe notebooki MSI na Computex

Podczas targów Computex MSI zaprezentowało szereg najnowszych modeli notebooków. Wśród nowości można obejrzeć notebooki z serii C i P. Pojawiły się również super lekkie i mobilne notebooki z serii Wind i X-Slim, oraz seria G oraz łączące w sobie maksymalną wydajność z eleganckim wyglądem urządzenia z nowej serii F.

Notebooki MSI z serii C oraz P, prezentowane podczas targów Computex 2010 mogą służyć zarówno do pracy jak i stać się centrum domowej rozrywki multimedialnej. Posiadają bowiem matryce i idealnych, kinowych proporcjach 16:9, co pozwala zniwelować czarne pasy u dołu i u góry ekranu. Niemal wszystkie najnowsze modele notebooków MSI zostały wyposażone w ergonomiczną klawiaturę typu chicklet.

Linia U

MSI pokazał wszystkim odwiedzającym 10" Wind U160 oraz U135, jak również urządzenia o matrycy 12.1": U250 i U200. Netbook Wind U160 oraz U135 zostały skonstruowane na niezwykle energooszczędnej platformie Intel Pine Trail, aby zapewnić jak najdłuższy czas działania na baterii, do 15 godzin.

Reklama

Wind U250 oraz U200: Netbooki wyposażono w 12.1" matrycę o kinowych proporcjach obrazu 16:9. U200 posiada procesor ULV, dzięki czemu odznacza się wysoką wydajnością, przy jednocześnie długim czasie pracy na baterii.

Lina F

Podczas targów Computex zaprezentowano takie modele jak FX400, FX600, FX610, FX700, oraz FR600. Wyposażono je w najnowocześniejsze procesory Core i5, wspierane przez takie technologie jak Intel Turbo Boost oraz Intel Hyper-Threading, które pozwalają na podniesienie wydajności procesora. Wszystkie modele notebooków z serii F posiadają są wyposażone w nVIDIA GeForce GT 325M z 1GB pamięci. Technologia GPU Boost pozwala na osiągnięcie idealnej równowagi pomiędzy maksymalna efektywnością oraz minimalnym zużyciem energii, w zależności od potrzeb użytkownika. Aby uzyskać maksymalną wydajność graficzną, wystarczy wcisnąć przycisk "3D", aby system samodzielnie dopasował ustawienia.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: wydajność | intel | notebooki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy