Olka Osadzińska wraz z Lenovo inspiruje młode talenty

DO’ersi to kreatywni ludzie z pasją, zdeterminowani do działania i ciągłego rozwoju. Kolejną osobą zaproszoną do projektu „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!” jest Olka Osadzińska, jedna z najlepszych polskich ilustratorek. To właśnie z jej osobą będzie związany kolejny konkurs dla DO’ersów.

Etap dedykowany jednej z najlepszych polskich ilustratorek rozpocznie się od konkursu, który startuje 3 października. Zgłoszenia nadsyłać można przez kolejne trzy tygodnie.  Najlepsi mają szansę wygrać zaproszenia na prowadzone przez Olkę Osadzińską warsztaty ilustratorskie.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony na  stronie projektu: www.zrobtozlenovo.pl/konkursy/konkurs-z-olka   portfolio złożone z  pięciu wybranych ilustracji oraz odpowiedzieć na pytanie: "Jakie jest Twoje największe marzenie związane z ilustracją?".

Reklama

Wszystkie szczegóły konkursu znajdują się na stronie www.zrobtozlenovo.pl/konkursy.

  W ramach projektu artystka wzięła udział w video, w którym pokazała jak pracuje i do czego wykorzystuje technologię. Video jest dostępne na kanale Lenovo Polska w serwisie Youtube: http://youtu.be/KkU9T8V6SAQ .

To jednak nie koniec atrakcji. Jeden z uczestników warsztatów przejdzie do wielkiego finału konkursu, w którym czeka na niego szansa na niezwykłą nagrodę. Jest to ufundowana przez Lenovo kwota pieniężna na spełnienie swojego zawodowego marzenia. Nie trać czasu! Spełnij swoje marzenia i zrób to z Lenovo!


materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Lenovo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy