Podpięcie klawiatury i myszki do PS3 i Xboksa 360

Natec - producent akcesoriów i elektroniki użytkowej wprowadził na polski rynek adapter do konsol Xbox360 i PS3 umożliwiający korzystanie z myszy i klawiatury.

Eagle Eye Natec Genesis do PS3 i Xbox 360 to adapter, który umożliwia korzystanie z klawiatury i myszy zamiast dedykowanego do konsoli gamepada. Dodatkowe oprogramowanie Eagle Edit umożliwia modyfikacje mapowania przycisków oraz ustawienie czułości myszy, optymalizując je zgodnie z własnymi preferencjami. Sterowanie przy użyciu klawiatury i myszy, a nie tylko kciukiem za pomocą analogowych gałek pada, pozwala na szybszą reakcję i większą precyzję, zapewniając znaczącą przewagę na wirtualnym polu walki.

Reasumując, klawiatura i mysz to efektywniejsza konfiguracja, która pozwala na osiąganie lepszych wyników w porównaniu z wykorzystaniem typowego kontrolera do konsol. Urządzenie Eagle Eye docenią w szczególności gracze pragnący poprawić swoje wyniki w rozgrywkach online oraz ci, którzy odczuwają dyskomfort po przesiadce z PeCeta na konsole.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna wynosi 299 zł.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Xbox | Klawiatura | xbox 360 | playstation 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy