Reklama

W tym roku pojawią się zupełnie nowe MacBooki Pro

W tym roku możemy spodziewać się nowych MacBooków Pro. "Nowych", bo z zupełnie nowymi funkcjami, a nie tylko odświeżonych stylistycznie.

Zdaniem Ming-Chi Kuo, jednego z analityków KGI Securities, w drugiej części bieżącego roku, firma Apple wprowadzi na rynek zupełnie nowe MacBooki Pro o przekątnych ekranu 13 i 15 cali. Nowe komputery mają mieć odświeżoną stylistykę oraz pakiet innowacyjnych funkcji.

W komputerach znajdziemy zintegrowany z touchpadem czytnik linii papilarnych oraz specjalną dotykową listwę OLED-ową umieszczoną nad klawiaturą. To proste rozwiązanie zastąpi klawisze funkcyjne.

W nowych laptopach Apple nie zabraknie portów USB-C/Thunderbolt 3 oraz wyświetlaczy Retina nowej generacji. Niewykluczone jest także podwyższenie natywnej rozdzielczości ekranów.

Kuo poinformował także, że jego zdaniem nie należy spodziewać się rewolucji w linii MacBooków Air, które pozostaną w niezmienionej postaci jeszcze przez jakiś czas. Nie ma zatem co się spodziewać implementacji w nich wyświetlaczy Retina.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy