Reklama

Domek na drzewie najbardziej rozchwytywanym apartamentem na Airbnb

Trzy niewielkie domki na drzewie połączone ze sobą mostami linowymi stały się jedną z najbardziej rozchwytywanych nieruchomości na popularnym serwisie rezerwacyjnym Airbnb. Na wolne miejsce w domkach trzeba czekać bardzo długo. „Apartamenty” znajdują się dokładnie w lesie w pobliżu centrum Atlanty, w stanie Georgia w USA. Gospodarzem jest Peter Bahouth, który samodzielnie zbudował domki.

Konstrukcja powstała z materiałów pochodzących z recyklingu. Pierwotnie Bahouth zbudował domki na własne potrzeby - nie spodziewał się, że miejsce zdobędzie taką popularność.

Amerykanin założył profil na Airbnb po namowach przyjaciół. Nie dowierzał, że ktokolwiek chciałby zamieszkać w domku na drzewie, w dodatku płacąc za to.

Z jakim wyprzedzeniem trzeba rezerwować noclegi u Petera Bahoutha? Z powodu tak dużej liczby chętnych pobyt w domku należy zaplanować na ponad pół roku do przodu.

Domek na drzewie. Turystyczny hit?

Przyglądając się z bliższa domkom na drzewie, można zauważyć, że są one dość skromne w swej naturze. Znajdują się w środku zarośli, zawieszone ponad metr nad ziemią.

Reklama

Nie są to konstrukcje o dużej powierzchni. Mają one jednak duże okna, które mocno doświetlają wnętrze, nadając mu nieco więcej przestrzeni.

Bardzo malowniczo wyglądają domki nocą. Wówczas mosty linowe łączące poszczególne części są oświetlone lampionami, co nadaje całości niesamowitego klimatu.

Domki na drzewie dla wielu osób jawią się jako pewne marzenie z dzieciństwa. Jak się okazuje, teraz można je spełnić. 

Przeczytaj też: Rekordowy domek na drzewie. Wnętrze rzuca na kolana

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: domek na drzewie | Atlanta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama