Reklama

Kadyrow pacyfikuje terrorystów niczym Rambo. Jest nagranie

Ramzan Kadyrow, szef Republiki Czeczeńskiej, jako król TikToka, nawet na chwilę nie pozwala o sobie zapomnieć. Zamiast odnosić sukcesy na wojnie w Ukrainie, przygotował bollywoodzką produkcję, która ma na celu pokazać, jak świetnym jest wojownikiem.

Ramzan Kadyrow, szef Republiki Czeczeńskiej, jako król TikToka, nawet na chwilę nie pozwala o sobie zapomnieć. Zamiast odnosić sukcesy na wojnie w Ukrainie, przygotował bollywoodzką produkcję, która ma na celu pokazać, jak świetnym jest wojownikiem.
Kadyrow pacyfikuje terrorystów niczym Rambo /Twitter

Od wybuchu wojny u naszego wschodniego sąsiada, Kadyrowcy mieli być postrachem Ukraińców, a tymczasem bardzo szybko stali się bohaterami żartów na serwisach społecznościowych, gdzie mieli pokazywać, jak heroicznie wyzwalają mieszkańców Ukrainy spod jarzma "kijowskich nazistów", a tymczasem tylko strzelają do ptaków i znaków drogowych.

Tym razem jednak Ramzan Kadyrow i jego świta poszli na całość. Szef Republiki Czeczeńskiej opublikował na swoim profilu na TikToku filmik promocyjny swojej skromnej osoby. Pokazuje na nim, jak na środku pustyni bohatersko walczy z terrorystami, którzy pojawili się znikąd i przeszkodzili mu w grillowaniu.

Reklama

Ramzan Kadyrow niczym Rambo pacyfikuje terrorystów

Militarny celebryta nawet zbytnio się nie męcząc, bez problemu w kilka sekund pacyfikuje cały oddział przerażająco niebezpiecznych i uzbrojonych w futurystyczną broń terrorystów. Jego fani szybko skomentowali ten bohaterski wyczyn.

Przyznali mu, że nie spodziewali się tak świetnego opanowania najróżniejszych sztuk walki. Od machania kijem, przez prawe i lewe sierpowe, aż po celne rzuty szablą, po których terroryści spadają z koni i już nie mają siły się podnieść.

Fani Kadyrowa są zachwyceni jego sprawnością fizyczną

Fani przyznali też, że zachwyciła ich forma całej produkcji, która natychmiast na myśl przywodzi największe filmy akcji rodem z Bollywood. Wielu poprosiło Kadyrowa, by przygotował dłuższe filmy, gdyż po tak krótkiej produkcji czują ogromny niedosyt. Młodsi fani zaproponowali nawet, by ujawnił im tajemne chwyty, które na odległość obezwładniają wroga.

Kadyrow jest znany nie tylko ze swoich tragikomicznych akcji na serwisach społecznościowych, ale również z bogactwa. Podczas gdy mieszkańcy republiki klepią biedę, a w ostatnich miesiącach wiele z nich zginęło na wojnie w Ukrainie, znany TikToker kupił sobie prestiżowy bokserski zestaw treningowy od Louisa Vuittona za blisko milion złotych.

Kadyrow posiada majątek w wysokości ok 200 milionów dolarów. Dorobił się go na współpracy z Kremlem. Prawdopodobnie odkłada on pieniądze pochodzące z budżetu Czeczenii i dotacji rządu rosyjskiego, które przeznaczone są na rozwój Republiki Czeczenii. Szef Republiki Czeczeńskiej posiada kilka luksusowych posiadłości i supersamochodów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ramzan kadyrow

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy