Koniec z kodami do paczkomatu. Nowa opcja w aplikacji InPost dużo zmienia

Udostępnij przesyłkę z apki do apki. Nowa funkcja w aplikacji InPost Mobile pozwoli na wygodne i bezpieczne przekazanie przesyłki do odbioru wybranej osobie.

Aplikacja InPost Mobile jest przeznaczona do obsługi i zarządzania przesyłkami w popularnych paczkomatach. Dzięki niej użytkownicy mogą nadawać, odbierać i przekierowywać przesyłki. 

Teraz została w niej wprowadzona nowa usługa, którą nazwano "Udostępnij przesyłkę z apki do apki". Rozszerza ona obecne możliwości aplikacji i pozwala na przekazanie swojej przesyłki do odbioru innemu użytkownikowi InPost Mobile. 

Reklama

Klienci nie będą musieli już sobie przesyłać kodów odbioru i kodów QR do odbioru przesyłki. Funkcjonalność ta będzie działała po wcześniejszym sparowaniu telefonów użytkowników aplikacji. To pozwoli na zachowanie bezpieczeństwa usługi. 

Z apki do apki. Jak działa nowa funkcja w InPost Mobile?

Nowa funkcja w aplikacji InPost Mobile pozwala na udzielanie dostępu do skrytki innemu użytkownikowi aplikacji. Wystarczy, że obaj użytkownicy sparują ze sobą swoje aplikacje, a następnie osoba, do której została wysłana paczka, jednym kliknięciem udostępni swoją przesyłkę. 

Ta wówczas pojawi się w aplikacji drugiej osoby, która będzie mogła ją odebrać.

Aplikacja InPost Mobile jest do pobrania z oficjalnych sklepów Google Play, App Store oraz Huawei AppGallery.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: InPost | paczkomat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy