Reklama

WhatsApp pracuje nad wprowadzeniem powiadomień o reakcjach na wiadomości

Administratorzy już od miesięcy pracują nad wprowadzeniem reakcji na wiadomości do WhatsAppa. Rozwiązanie znane jest choćby z Facebook Messengera i Instagrama, które również należą do Mety. Wprowadzone zostaną też powiadomienia o reakcjach.

WhatsApp właśnie wypuścił nową aktualizację przez Google Play Beta Program, oznakowaną kodem 2.21.24.8, pod którym kryje się wprowadzenie reakcji na wiadomości. Rozwiązanie doskonale jest znane użytkownikom Facebook MessengeraInstagrama. Na tym drugim istnieje jedynie możliwość odpowiedzenia serduszkiem na wiadomość, lecz na komunikatorze Facebooka jest to o wiele bardziej rozbudowane. Na szczęście system reakcji w WhatsAppie będzie bardziej przypominał ten znany z Messengera. Użytkownicy dostaną do dyspozycji szeroki wachlarz emotikon, którymi będą mogli odpowiadać bezpośrednio na wiadomość. 

Reklama

Jak poinformował portal WABetaInfo, pracownicy WhatsAppa pracują również nad wprowadzeniem powiadomień, gdy ktoś zareaguje na naszą wiadomość. Wcześniejsze doniesienia mówiły, że taka funkcja nie pojawi się w aplikacji, lecz firma rozpoczęła jej rozwój w wersji na iOS, co sugerowało, że pojawi się również na urządzeniach z Androidem.  

Nowa funkcja ma się ukazać w jednej z przyszłych aktualizacji. Powiadomienia dotyczące reakcji na wiadomości będzie można oczywiście dowolnie włączać i wyłączać w ustawieniach. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje