O tej polskiej stacji na Antarktydzie nie słyszeliście. Naukowcy chcą ją reaktywować

Polacy mają stację na Antarktydzie. Naukowcy chcą ją reaktywować
Polacy mają stację na Antarktydzie. Naukowcy chcą ją reaktywowaćGoogle Maps/Polska Stacja Antarktyczna im. AB DobrowolskiegoFacebook

Zobacz również:

Na południu mamy jeszcze jedną stację

Czy naukowcy wrócą na stację? Prof. Lewandowski ma inny pomysł

Zobacz również:

Autonomiczne stacje badawcze to przyszłość badań naukowych na Antarktydzie. Jest to możliwe dzięki rozwojowi technik zasilania zdolnych podtrzymać pracę aparatury pomiarowej w okresie antarktycznej zimy -
Wyjaśnił prof. Lewandowski