Darmowe bilety na CeBIT od portalu INTERIA.PL

INTERIA.PL ma do rozdania 1000 biletów na największe targi komputerowe w Europie - CeBIT w Hanowerze. W tym roku targi trwają od 2 do 6 marca.

Setki firm, tysiące nowych produktów i szansa na sprawdzenie, z jakich technologii będziemy korzystać w najbliższych latach. Tak właśnie wyglądają targi CeBIT. Każdy czytelnik serwisu Nowe Technologie INTERIA.PL ma szansę na swój własny, darmowy bilet. Aby móc skorzystać z biletu należy wejść na stronę znajdującą się pod adresem i zarejestrować się, Jak to zrobić?

Klikamy na TEN LINK - darmowe bilety na CeBIT

1) Klikamy link Request eTicket,

2) Klikamy Opcje "Next" przy zaznaczonym rekordzie "Promotion code",

Reklama

3) Tworzymy konto użytkownika "User account",

4) Podajemy wszystkie stosowne dane,

5) Na naszą skrzynkę pocztową wpłynie jeden spersonalizowany bilet w postaci pliku PDF na jeden dzień targów CeBIT.

Należy wydrukować go i pokazać przy wejściu na targi. Bilet uprawnia też do darmowego korzystania ze środków komunikacji miejskiej na terenie Hanoweru i bliskich okolic (szczegóły na www.gvh.de) w dniu odwiedzin targów - datę należy wpisać na bilecie.

PODSUMOWANIE CeBIT 2009

Jak wyglądała największa impreza teleinformatyczna w 2009 roku? Zapraszamy do zapoznania się z naszym raportem specjalnym - CeBIT 2009.

HISTORIA TARGÓW CeBIT

CeBIT to ponad 40 lat tradycji i fascynująca opowieść o tym, jak komputery stały się częścią naszego życia. Warto poznać tę historię CeBIT-u - znajdziecie ją pod tym linkiem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: bilet | darmowe | bilety | targi | cebit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy