Reklama

Disney Plusy – znamy datę premiery w kolejnych krajach

Zaplanowana na 12 listopada data premiery platformy Disneya dotyczy jedynie trzech państw w tym tylko jednego z Europy. Teraz amerykański gigant uchylił rąbka tajemnicy na temat debiutu w kolejnych krajach starego kontynentu.

Disney Plus oficjalnie zadebiutuje już 12 listopada, jednak tylko w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Holandii. Niedługo później usługa ma trafić do Australii i Nowej Zelandii. Jak już wiadomo - reszta świata będzie musiała poczekać trochę dłużej.

Konkretnie do 31 marca. Wtedy fani Disneya otrzymają dostęp do platformy w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Włoszech i Hiszpanii. Co ciekawe, koncern zapewnił też, że niebawem zdradzi kolejne kraje w których pojawi się usługa.  

Przypomnijmy, że Disney Plus ma zaoferować dostęp do gigantycznej biblioteki filmów i programów telewizyjnych Disneya. Ich lista obejmuje produkcje Walt Disney Studios, Walt Disney Animation Studios, Pixar Animation Studios, Fox, Disney Channel, ABC Family, Disney XD, Disney Junior, National Geographic, Marvel Studios i Star Wars.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Disney+ | internet | wideo | Star Wars | filmy

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy