Reklama

Google pracuje nad nowym Chromecastem?

Google może opracowywać nową przystawkę do telewizorów, której możliwości w końcu wzrosłyby w porównaniu do starszej generacji sprzętu. Co ma w zanadrzu amerykański producent?

Google może opracowywać Chromecast Ultra - nową przystawkę do telewizora, która będzie korzystała z platformy Android TV, po raz pierwszy w historii. Tym samym amerykańska firma chciałaby konkurować z Amazonem, który posiada podobne urządzenie nazwane jako Fire Stick TV.

Podobnie, jak w przypadku sprzętu Amazona, nowy Chromecast miałby także posiadać pilota, który pozwoliłby na obsługę przystawki do telewizora.

Nie wiadomo, ile dokładnie trzeba będzie zapłacić za nowy sprzęt Google oraz kiedy zostanie on zaprezentowany. Bardzo możliwe, że stanie się to dopiero na jesień 2020 roku. 

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Google | Chromecast

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy