iPhone 8 będzie miał dual sim?

Wszystkie dotychczasowe smartfony Apple były wyposażone w jedno wejście na kartę SIM. Czy z kolejną generacją będzie inaczej?

W chińskim urzędzie patentowym pojawił się wniosek dotyczący iPhone'a z dwoma wejściami na karty SIM. Zrzuty ekranu stanowiące dowód zostały udostępnione na portalu Weibo. Czy to oznacza, że przyszłoroczny smartfon Apple będzie obsługiwał dual SIM?

To prawdopodobne, jednak nawet jeśli to okaże się prawdą, są bardzo małe szanse na to, że taka odmiana trafi na rynek Europejski. Apple najwidoczniej planuje w ten sposób zwiększyć sprzedaż swoich urządzeń w Państwie Środka, gdzie taka funkcja jest na wagę złota.

Co jeszcze wiemy o kolejnej generacji kultowego smartfonu? Według najnowszych doniesień, Apple w iPhonie 8 zamierza powrócić do tylnego panelu wykonanego ze szkła. Wicedyrektor Lenovo, na swoim profilu w jednym z portali społecznościowych opublikował post mówiący o tym, że iPhone 8 będzie miał plecki wykonane ze szkła. Nie wiadomo skąd dysponuje taką informacją, ale ze względu na rangę tej osoby, można przypuszczać, że jest ona prawdziwa. 

Reklama



INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: iphone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama