iPhone Xr, iPhone Xs, iPhone Xs Max - co o nich wiemy?

12 września o godzinie 19:00 odbędzie się premiera nowych iPhone'ów - ich prawdopodobne nazwy to iPhone Xr, iPhone Xs, iPhone Xs Max. Co o nich wiadomo? Serwis Bloomberg ma kilka ciekawych wniosków.

iPhone Xr - nic innego, jak "tańsza" wersja iPhone'a X. Z 6,1-calowym ekranem LCD zamiast ekranu OLED. Ten wariant zadebiutuje w kilku kolorach.

iPhone Xs - mato  być odświeżoną wersją iPhone'a X, telefonem z 5,8-calowym ekranem i ulepszonym procesorem. 

iPhone Xs Max (określany także jako Xs Plus) - ten model można określić "większym iPhonem X". Według Bloombera, ta linia ma mieć ekran o przekątnej 6,5-cala.

Ceny?

Według banku Merill Lynch z USA, ceny tegorocznych iPhone’ów będą dość wysokie. Najtańsza wersja ma zostać wyceniona na 799 dolarów (iPhone Xr), kolejny smartfon będzie kosztował 999 dolarów (iPhone Xs), a największy model iPhone’a (jego prawdopodobna nazwa to iPhone Xs Max) z ekranem o przekątnej 6,5-cala osiągnie pułap cenowy na poziomie aż 1049 dolarów.

Reklama

Data premiery

Jak to w przypadku "odświeżonych" iPhone'ów bywa, zapewne jeszcze w tym samym miesiącu, co konferencja. Na iPhone'a X czekaliśmy aż do listopada (konferencja z jego zapowiedzią odbyła się we wrześniu). Tym razem nie będzie powtórki z rozrywki.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: iPhone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy