Kosmiczna Panda - nowy interfejs YouTube'a

Nowy interfejs YouTube'a nazywa się "Cosmic Panda" i jest naprawdę kosmiczny, przynajmniej w porównaniu ze starym. Przetestować go może każdy użytkownik serwisu.

Po przedstawieniu przez Google własnego serwisu społecznościowego przyszła pora na odnowę YouTube'a. Na razie nowy design jest w fazie eksperymentalnej. Przetestować go może każdy na stronie Cosmic Panda. Po wejściu na nią trzeba kliknąć Try it out.

Odnowione zostało praktycznie wszystko. O ile strona główna przeszła raczej niewielki lifting, o tyle nowy, estetyczny player na czarnym tle wygląda jakby był z zupełnie innej epoki. Nieco inaczej prezentują się też strony kanałów.

Serwis niewątpliwie wygląda teraz lepiej i nowocześniej, choć zapewne zwolennicy prostoty będą zawiedzeni. Jeśli komuś nie podoba się Cosmic Panda, zawsze może wrócić do starej wersji YouTube'a. Oczywiście teraz jest to wciąż możliwe, ale już niedługo nie będzie.

Reklama

Trzeba również przyznać, że nowa wersja sprawia wrażenie bardziej profesjonalnej niż stara. Dobrze też wpasowuje się w redesign wszystkich innych serwisów i usług oferowanych przez Google.

Michał Wilmowski

Źródło: http://vbeta.pl

vbeta
Dowiedz się więcej na temat: interfejs | youtube

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy