MIUI 12 - do sieci trafiły możliwe nowości w nakładce Xiaomi

Programiści Xiaomi mają obecnie pracować nad nową wersją nakładki, która być może jeszcze w 2020 roku trafi na smartfony chińskiego producenta. Do sieci przedostały się nowe informacje na temat zmian, które mogą czekać MIUI 12.

Najważniejszą nowością w MIUI 12 ma być implementacja trybu ciemnego, który trafi na wszystkie kompatybilne smartfony Xiaomi. Nowe przecieki dotyczące nakładki pochodzą z serwisu XDA, od jednego z użytkowników. Zmiany w nakładce dotkną także samych ustawień, które zostaną uporządkowane.

MIUI 12 to także zupełnie nowy interfejs oraz możliwość szybszego przełączania się między odświeżaniem ekranu smartfona. Xiaomi ma pracować nad optymalizacjami, które pozwolą się pozbyć niepotrzebnych funkcji w nakładce i tym samym jeszcze bardziej ją "uproszczą".

Reklama

Planowana premiera nakładki, to jesień 2020 roku. Można się spodziewać, że w okolicach tegorocznych wakacji producent rozpocznie zapisy do testów beta, dzięki którym każdy z użytkowników będzie mógł wypróbować MIUI 12 na własną rękę. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xiaomi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy