Nokia 8/P1 - wiemy o niej coraz więcej

W przeciwieństwie do modelu 6, Nokia P1 (lub 8) ma być flagowcem z prawdziwego zdarzenia. To urządzenie, które będzie chciało skraść klientów Samsungowi Galaxy S8 i LG G6.

W internecie pojawia się coraz więcej informacji na temat telefonu Nokii, który najprawdopodobniej zadebiutuje na targach MWC. Ostatnio opublikowano nawet film, przedstawiający urządzenie w pełnej krasie. Niestety, nie wiadomo, czy prawdziwe urządzenie będzie wyglądało podobnie, ponieważ wideo jest jedynie wizualizacją jednego z użytkowników. Nie mniej jednak, przedstawia ciekawą wizję, z którą warto się zapoznać. 

Według innych źródeł, urządzenie ma posiadać 5,7-calowy ekran Super AMOLED i 24-megapikselowy aparat z zaawansowanym systemem stabilizacji, a za wydajność będzie odpowiedzialny układ Qualcomm Snapdragon 835. Na pokładzie znajdzie się oczywiście Android w wersji 7.0. 

Reklama

To właśnie model 8 ma być tym, który przywróci świetność legendarnej marce. Ma on być sprzedawany na całym świecie i będzie walczył o tych samych klientów co Galaxy S8, czy LG G6. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nokia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy