Reklama

Powerbanki Tronsmart trafiły do Polski

Na polski rynek trafiły urządzenia marki Tronsmart, w tym powerbanki. Czym charakteryzują się te konkretne urządzenia?

Marka Tronsmart powstała w 2013 roku w Shenzhen w południowo-wschodnich Chinach Znakiem rozpoznawczym produktów Tronsmart jest technologia Qualcomm Quick Charge 3.0/2.0, która pozwala na szybsze ładowanie urządzeń, w tym na ładowanie prądem natężeniu 3A. - To szczególnie ważna informacja dla użytkowników smartfonów, którzy zyskają możliwość naładowania urządzenia w czasie o 40 proc. krótszym niż standardową ładowarką i przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa - dodaje Jakub Tomasiczek z JBTS, polskiego dystrybutora marki Tronsmart. To zasługa zastosowania technologii VOLT IQ., która sprawia, że ładowarka sama dobiera maksymalne napięcie dla danego urządzenia, by uczynić ładowanie maksymalnie sprawnym.

Reklama

Powerbanki Tronsmart

Dodatkowy port USB-C 3A pozwala na naładowanie wszystkich urządzeń wspierających standard ładowania PD Power Standard np. 12″ MacBooka z pełną prędkością. Ładowarka samochodowa trzyportowa USB-A wspiera technologię VoltIQ pozwalając naładować urządzenie dużo szybciej niż dotychczas, trzeci port USB-A wspiera standard ładowania QuickCharge 3.0. Przykładowa cena to 79 zł.

Powerbanki Tronsmart o pojemności 10 000 mAh są dostępne w cenie 139 zł. 10400 mAh to 179 zł. Pięcioportowa ładowarka biurkowa z technologią Volt IQ to 149 zł.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy