Powrót smartfona z wbudowanym projektorem

Firma Oukitel postanowiła wskrzesić pomysł Samsunga i w swoim nowym smartfonie zastosuje wbudowany projektor.

Wbudowany w smartfon projektor to nie jest oczywiście funkcja, której nie widzieliśmy przedtem. Cofnijmy się w czasie do 2012 roku. Właśnie wtedy na rynek wszedł szumnie zapowiadany Samsung Galaxy Beam z wbudowanym projektorem, a dwa lata później jego następca – Beam 2. Zarówno pierwszy, jak i drugi model osiągnęły wątpliwy sukces, stąd też porzucenie powyższego pomysłu przez Samsunga. Nie jest to jednak koniec projektorów w smartfonach. Jak się dowiedzieliśmy, firma Oukitel postanowiła wskrzesić ten pomysł i w swoim nowym urządzeniu takowy projektor zastosuje.
 
Oukitel U7 Pro ma być przede wszystkim urządzeniem biznesowym. Producent zapowiada, że sprawdzi się on głównie podczas wyświetlania obrazu w salach konferencyjnych lub w domowym zaciszu na dowolnej ścianie. Obraz z projektora ma być wyświetlany w rozdzielczości 1280 x 720. Dla porównania, Galaxy Beam 2 oferował rozdzielczość na poziomie 800 x 480. Sam projektor w U7 Pro ma się znaleźć na górnej części urządzenia.
 
Na chwilę obecną producent nie udzielił żadnych informacji odnoszących się do specyfikacji. Nie wiemy też nic na temat dostępności oraz ceny smartfona, ale spodziewamy się już niedługo zalewu informacji na temat nowego urządzenia od firmy Oukitel.

Reklama

Źródło informacji

android.com.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy