Premiera Honor Play. To smartfon z technologią GPU Turbo

Zgodnie z przeciekami, Honor zaprezentował smartfona Play, który wykorzystuje do działania technologię GPU Turbo. Co jeszcze znalazło się na pokładzie urządzenia?

Od dłuższego czasu w sieci pojawiały się przecieki na temat Honora Play - smartfona, który docelowo miał zadowolić użytkowników wymagających cyfrowej rozrywki na najwyższym poziomie. Model Play skupia się na graczach, jednak tak naprawdę każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

Chiński producent promuje swoją nową technologię GPU Turbo. Co to takiego? Wspomniane rozwiązanie ma zwiększyć wydajność przetwarzania grafiki nawet o 60% przy jednoczesnym skutecznym oszczędzaniu energii. Wszystko to po to, aby gry na smartfonie nie zacinały się i działały płynnie. Honor Play posiada również specjalną powłokę na wyświetlaczu, która ma zmniejszyć refleksy świetlne oraz poprawić jakość wyświetlanego obrazu.

Reklama

Honor Play posiada 6,3 calowy wyświetlacz, który działa w rozdzielczości 2340 na 1080 pikseli. Za sprawne działanie urządzenia ma odpowiadać procesor Kirin 970 w konfiguracji z 4 GB RAM i 32 GB na dane lub 6 GB RAM i 64 GB miejsca na dane. Na tylnej obudowie producent umieścił system podwójnego aparatu fotograficznego z sensorami o rozdzielczości 16 oraz 2 Mpix. Długie działanie na jednym ładowaniu ma zapewnić bateria o pojemności 3750 mAh.

Ile trzeba zapłacić za smartfona Honor Play? Ceny zaczynają się od 1999 juanów, czyli w przeliczeniu na złotówki około 1125 złotych. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: honor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama