Prototyp Google Nexus 5 znaleziony w barze

Wszyscy pamiętamy historię z iPhonem 4 w roli głównej, który został zgubiony w barze przez pracownika Apple i trafił w ręce osoby, która nie omieszkała podzielić się swoim znaleziskiem w sieci. Wywołało to sporą burzę i dość ostrą reakcję firmy z jabłkiem w logo, a historia skończyła się interwencją i odebraniem zagubionego prototypu. Tym razem w podobnych okolicznościach odnaleziono nadchodzący model Nexus 5, którego Google oficjalnie do tej pory nie zapowiedziało.

Według źródła, smartfon został na moment pozostawiony bez opieki przy barze w klubie, podczas gdy jego właściciel udał się na parkiet. Tę sytuację wykorzystał... barman, który zrobił urządzeniu kilka zdjęć i nagrał krótkie filmiki.

W zasadzie nie wnoszą one nic nowego do posiadanych przez nas informacji, a smartofn prezentuje się dokładnie tak, jak na wcześniejszych przeciekach i wyraźnie widać logo LG oraz Nexus na jego obudowie. Mamy tu do czynienia w zasadzie z klonem flagowego modelu G2 - zastosowany ekran ma mieć przekątną 5,2" i bardzo niewielkie ramki dookoła, natomiast z tyłu wyróżnia się oko aparatu o rozdzielczości 10 lub 13 MPx z optyczną stabilizacją obrazu.

Reklama

Niestety, nie udało się uzyskać żadnych dokładniejszych informacji na temat nowego Androida 4.4 KitKat, gdyż Nexus 5 został zabezpieczony symbolem. Wniosek z całej historii jest jeden - jeżeli jesteś w posiadaniu prototypu, nigdy nie zostawiaj go bez opieki i pamiętaj o nałożeniu hasła.

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy