Samsung Galaxy Note 9 na plakacie promocyjnym. Jest też cena

Samsung Galaxy Note 9 zostanie zaprezentowany już na początku sierpnia tego roku. Do sieci przedostał się plakat promocyjny oraz informacje o cenie, którą trzeba będzie zapłacić za tego flagowca.

Samsung Galaxy Note 9 zostanie zaprezentowany już 9 sierpnia podczas specjalnej konferencji w Nowym Jorku. Do sieci przedostał się plakat promocyjny urządzenia i pokrywa się on z wcześniejszymi plotkami dotyczącymi wyglądu samego smartfona. Do sieci trafiła również cena, jaka trzeba będzie zapłacić za Samsunga Galaxy Note 9 po premierze. Okazuje się, iż będzie to około 1160 dolarów, czyli nieco ponad 4200 złotych. W sklepach w Polsce nowy flagowiec koreańskiego producenta zostanie zapewne wyceniony na 4299 zł.

Jest w tym wszystkim jednak dobra wiadomość: oprócz ulepszonego rysika S-Pen, Samsung nie ma zamiaru rezygnować ze złącza słuchawkowego jack 3,5 milimetra. W porównaniu do modelu z ubiegłego roku, nowy smartfon z serii Galaxy Note raczej nie doczeka się ogromnej ilości zmian - przynajmniej w kontekście wizualnym.

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samsung | samsung galaxy note 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy