Tego jeszcze nie było. Telefon w formie fidget spinnera

Firma Chilli postanowiła skorzystać z gasnącej popularności prostej zabawki, która robiła furorę latem, i stworzyć telefon opary o jej konstrukcję.

Były już telefony w formie zegarka, breloczka, ale o takim wynalazku jeszcze nie słyszeliśmy. Chilli K188 to połączenie telefonu i fidget spinnera. Urządzenie ma wielkość typową dla tego typu zabawki i z jednej strony wygląda niemal tak samo jak większość spinnerów. Z drugiej znajduje się jednak niewielki wyświetlacz o przekątnej 1,44 cala i klawiatura numeryczna. 

K188 to oczywiście najprostszy telefon z możliwych - oferuje jedynie możliwość rozmów, wysyłania wiadomości i słuchania radia FM. Znalazło się również miejsce dla modułu Bluetooth, jeśli użytkownik chciałby połączyć się z bezprzewodową słuchawką, ale to wszystko co ma do zaoferowania to urządzenie w kwestii łączności. Jeśli chodzi o rozrywkę, możemy w wolnym czasie kręcić obudową, tak jak zwyczajnym fidget spinnerem... 

Niewątpliwą zaletą K188 jest jego cena. W indyjskich sklepach można kupić ten gadżet za około 1000 rupii, czyli w przeliczeniu około 50 złotych. Cena w dolarach jest jednak wyższa i wynosi równowartość około 75 złotych. 

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: fidget spinner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama