Windows 8 pojawi się w 2012 roku

Holenderski oddział Microsoftu ujawnił na swoim blogu datę premiery Windows 8 - dokładnie za dwa lata. Oficjalnie gigant z Redmond zaprzecza tej informacji.

Minął rok od premiery Windows 7, zatem musiały pojawić się pierwsze informacje o jego następcy. Na ratunek przyszedł holenderski oddział Microsoft, na którego blogu można było znaleźć informacje o premierze następnego Windowsa. Na stronie umieszczono informacje o tym, że nowy Windows pojawi się za dwa lata na rynku. Więcej informacji brakuje.

Oczywiście Redmond nie chce komentować tych rewelacji prosto z Holandii. Natomiast Steve Ballmer nigdy nie ukrywał, że na rynku pojawi się następca Windows 7. Najwyraźniej wszyscy zapomnieli o tym, że w 2006 roku ten sam prezes Microsoftu obiecywał, że Windows Vista będzie ostatnim systemem operacyjnym w historii firmy. Ale to już przeszłość.

W zeszłym tygodniu zadebiutowały pierwsze telefony z systemem Windows Phone 7, a Apple oficjalnie zapowiedziało swój nowy system operacyjny - Mac OS X Lion. Zatem nikogo nie zaskakuje chyba taka zapowiedź.

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Redmond | 2012 | Windows
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy