Reklama

Izraelski ekspert mówi, że USA miały kontakt z kosmitami

​Były szef izraelskiego bezpieczeństwa kosmicznego mówi, że kosmici istnieją, ale ludzkość nie jest jeszcze gotowa na tę wiedzę.

Ta "Galaktyczna Federacja" rzekomo od lat utrzymuje kontakt z Izraelem i Stanami Zjednoczonymi, ale informacje o tym są trzymane w tajemnicy. To dlatego, że ujawnienie istnienia życia pozaziemskiego wywołałoby masową histerię. Tak twierdzi emerytowany izraelski generał - Haim Eshed.

Eshed przez prawie 30 lat był szefem izraelskiego programu bezpieczeństwa kosmicznego. Wyjaśnił, że zarówno Izrael, jak i USA od lat utrzymują kontakt z kosmitami. Eshed nazwał obcych mianem "Galaktycznej Federacji".

87-letni Eshed wyjaśnił, jakie porozumienia zostały zawarte między kosmitami a USA. Dotyczą one zbadania i zrozumienia "struktury Wszechświata". 

Podobno na Marsie znajduje się tajna podziemna baza, w której Amerykanie i kosmici, ramię w ramię, obserwują kosmos. Utworzenie Sił Kosmicznych jako piątej gałęzi amerykańskich sił zbrojnych to naturalna konsekwencja tego faktu. 

Eshed twierdzi, że prezydent Donald Trump jest świadomy istnienia kosmitów i był "na skraju" ujawnienia tego faktu.  Galaktyczna Federacja podobno powstrzymała go przed tym, bo wywołałoby to masową histerię. Ludzkość musi "ewoluować i osiągnąć etap, w którym zrozumie, czym jest przestrzeń kosmiczna".

Reklama

Jeśli chodzi o powód, dla którego Eshed zdecydował się ujawnić te informacje teraz, to wynika on po prostu z tego, jak bardzo jest szanowany w środowisku akademickim.

- Gdybym pięć lat temu chciał powiedzieć to, co mówię dzisiaj, trafiłbym do zakładu psychiatrycznego. Dzisiaj, jest już inaczej. Nie mam nic do stracenia. Otrzymałem dyplomy i nagrody, jestem szanowany na zagranicznych uniwersytetach - powiedział Eshed.

Oficjalnie, nie ma żadnych dowodów, które mogłyby potwierdzić rewelacje Esheda.

------------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

Zagłosuj i wygraj ponad 20 000 zł!

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kosmici | cywilizacja pozaziemska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama