4 stadiony na Euro 2012 dla 4 operatorów

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie wydarzenie czeka nasz kraj za dwa lata. Prestiżowe Mistrzostwa Europy w piłce nożnej zbliżają się coraz większymi krokami. Okazuje się, że operatorzy sieci komórkowych, również szykują się na przyjazd kibiców!

Warto wspomnieć o planach budowy infrastruktury telekomunikacyjnej na stadionach Euro 2012. Wszak komfort kibiców podczas meczy jest najważniejszy. Nikt nie wyobraża sobie, aby nie można było zadzwonić lub wysłać filmiku na serwis społecznościowy podczas tak dużej imprezy.

Okazuje się, że taka inicjatywa ma już miejsce. Garść informacji w temacie znajdziemy na blogu Play'a. Poniżej wklejamy część wpisu dotyczącego objęcia patronatem stadionu w Poznaniu przez rodzimego operatora:

"W ramach prac nad super nowoczesnymi stadionami pojawiła się inicjatywa budowy specjalnej infrastruktury telekomunikacyjnej na 4 naszych flagowych obiektach piłkarskich. Play "wylosował" stadion w Poznaniu. Plany zakładają oczywiście budowę infrastruktury uniwersalnej. Takiej, która zapewni wysoką jakość usług wszystkim gościom stadionu, bez względu na logo na karce SIM nie tylko Play. Nie wiadomo jednak, jak skończy się ten projekt. Nie wszystkim podobają się ustalenia i przydział stadionów. Największe emocje wzbudza oczywiście stadion Narodowy. Ach ten prestiż? - napisał Marcin Gruszka, rzecznik Play.

Reklama
Komórkomania.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama