Aktualizacja Swype już jest

W sieci pojawiła się długo oczekiwana aktualizacja wirtualnej klawiatury Swype. Dzięki niej pisanie na androidowym urządzeniu będzie jeszcze szybsze i bardziej naturalne.

Swype to klawiatura, która zyskała sobie szerokie grono użytkowników ze względu na swoją intuicyjność i unikalność. Przy jej użyciu można wprowadzać tekst w klasyczny sposób, lecz również przez przeciąganie palcem pomiędzy poszczególnymi literami wyrazu. Metoda ta wymaga odrobiny praktyki, lecz ci, którzy ją opanowali twierdzą, że nie ma szybszego sposobu pisania na Androidzie.

W ostatnich dniach ukazała się aktualizacja Swype w wersji beta, która wnosi kilka interesujących zmian. Jedną z nich jest możliwość spersonalizowania słownika w taki sposób, że aplikacja zeskanuje nasze wiadomości i e0maile i dostosuje się do naszego stylu pisania. Opcja ta była do tej pory kojarzona z jednym z konkurentów Swype - SwiftKey.

Reklama

Oprócz tego użytkownik otrzymuje też możliwość synchronizacji swojego słownika pomiędzy kilkoma urządzeniami. Od teraz do wyboru w Swype jest aż ponad 55 różnych języków.

Najnowszą wersję Swype można pobrać z oficjalnej strony producenta.

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: smartfony | Android | Android Ice Cream Sandwich | Google | klawiatura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy