Fotograficzna Motorola - ZINE ZN5

Motorola przedstawiła długo oczekiwany telefon ZINE ZN5. Nowość powstała we współpracy z firmą Kodak, dzięki czemu nie do końca wiadomo, czy jest to bardziej komórka czy też aparat fotograficzny.

W wyposażeniu ZN5 znajdziemy cyfrowy moduł fotograficzny o rozdzielczości 5 mln pikseli, który oferuje autofokus, jak i inne funkcjonalności, takie jak fotografowanie z proporcjami panoramicznymi.

Co więcej, wykonane zdjęcia możemy zamieścić w galerii Kodak Gallery, która dostępna jest na specjalnej stronie WWW. Z kolei oprogramowanie Motorola pozwala wstawiać fotografie do serwisów społecznościowych, takich jak Facebook.

Telefon ma obsługiwać najpopularniejsze sieci GSM. W jego wyposażeniu nie zabrakło sieci bezprzewodowej Wi-Fi, jak i przeglądarki internetowej. Dostępny w ZN5 slot microSD pozwala na instalację karty pamięci do 4 GB pojemności, zaś Bluetooth umożliwia współpracę z zestawami bezprzewodowymi słuchawkowymi.

Reklama

Na początku ZN5 trafi na rynek chiński - stanie się to w lipcu. W pozostałych częściach globu nowość firmy Motorola zostanie udostępniona jeszcze przed końcem bieżącego roku. Seria ZINE jest nowa i wkrótce mają pojawić się inne telefony, które będzie cechować to oznaczenie, w tym model oferujący moduł fotograficzny o rozdzielczości 8 mln pikseli z funkcją przybliżania optycznego, jak również dotykowy wyświetlacz.

CafePC.pl
Dowiedz się więcej na temat: nowość | telefon | fotograficzny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy