Galaxy Note III z ekranem 5,7 cala?

Najnowsze doniesienia wskazują, że Galaxy Note III nie będzie znacznie większy od swojego poprzednika.

Jeszcze do niedawna wszyscy byli przekonani, że ekran Galaxy Note’a III będzie miał przekątną 5,99 cala, dzięki czemu miałby wyraźnie odskoczyć od 5-calowych flagowców. Później mówiło się, że Samsung po prostu testuje trzy warianty urządzenia i ciągle nie wie, które będzie najbardziej odpowiednie.

Wszystko wskazuje na to, że wyświetlacz Note’a finalnie będzie miał 5,7 cala. Tak twierdzi Korea Herald, a źródłem tej informacji mają być osoby związane z Samsungiem. Być może zapowiedzi te same w sobie niewiele by znaczyły, ale tę samą informację niedawno podał @evleaks, który rzadko się myli.

Reklama

A wspomniana długość przekątnej to dobry wybór - smartfony osiągają tak monstrualne rozmiary, że powoli robi się to przesadą. Na pewno znajdą się osoby, które będą chciały kupić Xperię Z Ultra i nosić ją w torbie lub marynarce, ale ciągle wyznacznikiem mobilności telefonu pozostaje możliwość włożenia go do kieszeni. To staje się coraz trudniejsze i chyba najwyższy czas zwolnić. Jeśli tak dalej pójdzie, to tego typu urządzenia kompletnie zastąpią 7-calowe tablety.

Galaxy Note III ma być zaprezentowany przy okazji targów IFA.       

Michał Brzeziński

komorkomania.pl


Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Smartfon | Android
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy