Galaxy S5 jeszcze nie ma, a Chińczycy już mają jego podróbkę

W życiu pewne są tylko trzy rzeczy: śmierć, podatki i to, że każda istniejąca rzecz ma swoją chińską podróbkę. Nie można jednak zapominać o tym, że chińskie podróbki mają także rzeczy jeszcze nieistniejące.

Pochodząca z Państwa Środka firma No.1 specjalizuje się w "czerpaniu inspiracji" z popularnych smartfonów Apple'a i Samsunga. Jej portfolio obejmujące urządzenia do złudzenia przypominające Galaxy S4, Note'a 3 czy iPhone'a 5c znajdziecie na tej stronie.

Wspomniany producent skontaktował się z redaktorami serwisu Gizchina i potwierdził, że pracuje już nad klonem niezapowiedzianej jeszcze oficjalnie S-piątki. Ma on wyglądać jak krążący po sieci koncept, który - według ich informacji - odzwierciedla faktyczny wygląd nadchodzącego urządzenia.

Wiadomo również, że noszący nazwę No.1 S7 smartfon zostanie wyposażony w ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6592 oraz aparat z matrycą 16 Mpix i (być może) optyczną stabilizacją obrazu. Niestety, Chińczycy nie zdradzają na razie daty premiery ani tego, czy zamierzają się z nią wstrzymać chociaż do momentu pojawienia się na rynku oryginału.

Oczywiście nie jest to pierwszy przypadek, gdy Chińczycy podrabiają produkt, który nie ujrzał jeszcze światła dziennego. Wystarczy wspomnieć o modelu Goophone I5C, czyli klonie iPhone'a 5c, który trafił do sklepów kilka tygodni przed premierą pierwowzoru. Ciekawe jak długo będziemy musieli czekać na podróbki iPhone'ów z dużymi ekranami. 

Reklama

Miron Nurski

komórkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: smartfon z Androidem | samsung | podróbka | Samsung Galaxy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy