Galaxy S5 w obudowie wysadzanej kryształami Swarovskiego

Gdy okazało się, że Galaxy S5 ma obudowę wykonaną z plastiku, wiele osób nie kryło swojego rozczarowania, ponieważ oczekiwało znanej z plotek wersji premium. I stało się: wersja premium faktycznie nadchodzi, ale nie będzie to raczej spełnienie marzeń konsumentów.

Mowa o modelu Galaxy S5 Crystal Edition, który ma trafić do sprzedaży w maju. Jego obudowa, jak sama nazwa wskazuje, będzie wysadzana kryształami. I to nie byle jakimi, bo kryształami Swarovskiego. Nie są to plotki, ale oficjalna zapowiedź - film zwiastujący nadejście nowego wariantu S-piątki został opublikowany przez Samsunga na YouTubie. 

Klip pojawił się na kanale SamsungMobileKorea, co mogłoby wskazywać, że smartfon będzie dostępny wyłącznie na południowokoreańskim rynku. Co jednak ciekawe, o ile niemal wszystkie filmy na tym kanale zostały przygotowane z myślą o Koreańczykach, o tyle w tym przypadku tytuł i treść są w języku angielskim. Niewykluczone zatem, że Galaxy S5 Crystal Edition opuści Azję. Albo Samsungowi zależy po prostu na tym, by cały świat usłyszał "patrzcie, robimy telefony nie tylko z plastiku".
 
Warto wspomnieć, że kryształowej edycji doczekał się już Galaxy S4 i wbrew pozorom wcale nie był niewyobrażalnie drogi. W grudniu ubiegłego roku w Tajlandii kosztował 20 300 bahtów, czyli nieco ponad 1900 zł. W tym czasie za standardową wersję telefonu trzeba było tam zapłacić 17 400 bahtów (ok. 1630 zł). Czy podobnie będzie z Galaxy S5 Crystal Edition? Tego nie wiadomo, ale jeśli jego zapowiedź prezentuje faktyczny wygląd urządzenia, to na obudowie będzie znacznie więcej kryształów niż w przypadku poprzednika, więc i cena może być zauważalnie wyższa.

Reklama

Miron Nurski

komórkomania.pl

Komórkomania.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama