Galaxy S6 nie zachwyci baterią?

Samsung Galaxy S6 ma przed nami coraz mniej tajemnic. Tym razem serwis Phone Arena zdradził pojemność baterii flagowego smartfona, który swoją premierę będzie miał na targach MWC 2015.

Z wcześniejszych przecieków wiemy, że ekran nowego Galaxy będzie miał przekątną o długości 5,1 cala, co oznacza, że nie urośnie względem poprzednika. Samsung zamierza jednak poważnie zredukować grubość obudowy, aby osiągnąć wynik ustanowiony przez iPhone’a 6 - 6,9 mm. To oznacza, że nie możemy liczyć na przesadnie dużą baterię. Jeśli najnowsze doniesienia mówią prawdę, to "Szóstka" zostanie wyposażona w ogniwo o pojemności 2600 mAh, a więc o 200 mAh mniejsze niż poprzedniczka.

Jeśli dodamy do tego ekran o rozdzielczości Quad HD oraz potężny ośmiordzeniowy układ SoC, to smartfona trzeba będzie ładować dość często. Ale pamiętajmy, że wszystkie dotychczas opublikowane doniesienia nie muszą być zgodne z prawdą, a wszystkiego dowiemy się już 2 marca, ponieważ tego dnia Samsung oficjalnie zaprezentuje Galaxy S6.

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samsung Galaxy S
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy