Goophone N4 - chińska podróbka Galaxy Note'a 4

Nie trzeba było długo czekać na pojawienie się pierwszej podróbki Galaxy Note'a 4. Cóż, w zasadzie nie musieliśmy czekać w ogóle, bo oryginał nie został przecież jeszcze zaprezentowany.

Za stworzenie tej podróbki odpowiada oczywiście nie kto inny jak dobrze nam znana firma Goophone. Jej najnowsze dziecko nazywa się po prostu N4, co dość jasno wskazuje na źródło inspiracji. Oto co znajdziemy wewnątrz jego obudowy:

- Android 4.4 Kitkat;

- 5,7-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli (386 ppi);

- MediaTek MTK6592 (8 x 1,7 GHz);

- 3 GB pamięci RAM;

- 16 GB pamięci wewnętrznej;

- aparat główny 13 Mpix;

- aparat przedni 5 Mpix;

- bateria 3200 mAh.

Pod względem specyfikacji N4 raczej nie będzie mógł się równać z potężnymi podzespołami Note'a 4, ale mimo wszystko zapowiada się interesujący średniak. Dobrze, że Chińczycy nie starali się na siłę skopiować ekranu Quad HD, bo to najpewniej odbiłoby się czkawką dla baterii i zastosowanego procesora.

Reklama

Na razie nie wiadomo, kiedy smartfon trafi do sprzedaży i ile trzeba będzie za niego zapłacić. Kotarą tajemnicy owiany jest także wygląd urządzenia, bo na razie producent udostępnił jedynie sklejony na szybko mock-up. Można się jednak domyślić, że będzie on mocno inspirowany dotychczasowymi przeciekami.

Miron Nurski

komórkomania.pl


Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: chińskie smartfony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama