GPS BLOW GPS60RBT z Automapą

BLOW, producent zaawansowanych samochodowych urządzeń multimedialnych, wprowadza do sprzedaży panoramiczną, multimedialną nawigację samochodową GPS - BLOW GPS60RBT o przekątnej ekranu 6 cali.

Najnowsze urządzenie przypadnie do gustu wymagającym użytkownikom, którzy potrzebują ekranu większego niż modele 5-calowe, zapewniając jednocześnie wagę mniejszą od urządzeń 7-calowych. Nawigacja współpracuje z najnowszą AutoMapą 6.5 z systemem Traffic, która dostarcza mnóstwo informacji o sytuacji drogowej, pozwalając wyświetlić je bez utraty czytelności trasy. BLOW GPS60RBT wyposażona jest także w łącze Bluetooth do przesyłania danych i głosu z telefonu, system głośnomówiący, wejście audio-wideo i transmiter FM, umożliwiający przesyłanie dźwięku do radia samochodowego. Urządzenie może współpracować z przewodową lub bezprzewodową kamerą cofania.

Reklama

BLOW GPS60RBT to kolejny model z rodziny zaawansowanych nawigacji BLOW. Sporej wielkości, 6-calowy ekran dotykowy umożliwia pokazanie dużego obszaru pokonywanej trasy z wieloma szczegółami nawigacyjnymi, bez utraty spójności przekazu. Nawigacja umożliwia korzystanie z podglądu z kamery cofania. 42-kanałowy odbiornik GPS firmy SiRF Star 3i+, w połączeniu z procesorem Centrality Atlas IV ARM 1136JF-S-AT840 o częstotliwości 533 MHz, ma zagwarantować dokładną lokalizację.

Urządzenie pozwala też szybko ustalić pozycję pojazdu podczas jazdy. BLOW GPS60RBT może służyć jako zestaw głośnomówiący, umożliwiając obsługę zaimportowanej, pełnej książki adresowej telefonu i historii połączeń. W czasie jazdy nawigacja inteligentnie wybiera najważniejsze komunikaty wyciszając, w zależności od potrzeb, muzykę, informacje nawigacyjne bądź rozmowy telefoniczne.

Wbudowane gniazdo kart microSD pozwala korzystać z biblioteki multimediów zgromadzonych na kartach pamięci w postaci muzyki, zdjęć i filmów. Nawigacja, po podłączeniu do komputera, zachowuje się jak zewnętrzna pamięć masowa, umożliwiając przenoszenie plików poprzez "przeciąganie". Wbudowany transmiter FM umożliwia transmisję dźwięku do samochodowego systemu nagłośnienia.

BLOW GPS60RBT - najważniejsze cechy:

- Wyświetlacz LCD - ciekłokrystaliczny panel dotykowy 6",

- Rozdzielczość ekranu - 800 x 480, 65536 kolorów,

- System operacyjny.- WINDOWS CE NET 6.00,

- Procesor - Centrality Atlas IV ARM 1136JF-S-AT840 533 MHz,

- Wbudowany odbiornik GPS SiRFStar 3i+ (42 kanały),

- Pamięć wewnętrzna SD RAM - 128 MB,

- Gniazdo pamięci microSD do 8GB,

- Złącze USB - mini USB 2.0 Full Speed,

- Wbudowany transmiter FM umożliwiający przesyłanie dźwięku do radia samochodowego

- Bluetooth 2.0,

- System głośnomówiący z możliwością wyświetlania książki telefonicznej i historii połączeń z telefonu,

- Dodatkowe narzędzia: czytnik e-booków, kalkulator, gry,

- Wejście Video,

- Obsługiwane pliki Video - AVI, WMV, ASF, ASV, DAT, MPEG, MPG, MOV,

- Obsługiwane pliki Audio - WAV, WMA, MP3,

- Wymiary urządzenia - 159 x 99 x 12 mm.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: nawigacja | urządzenie | GPS
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama