HTC podchodzi na poważnie do aktualizacji - Android 4.3 dla One już na dniach

Dotychczas HTC nie słynęło z częstych i szybkich aktualizacji systemu, co przyczyniło się do tego, że wiele osób skreśliło urządzenia tej firmy. W ostatnim czasie mamy jednak do czynienia z bardzo pozytywną odmianą, zwłaszcza jeżeli chodzi o flagowy model One, który szybko otrzymał aktualizację do Androida 4.2, a niebawem ma otrzymać kolejny duży update.


Szef amerykańskiego oddziału HTC, Jason Mackenzie, poinformował za pośrednictwem Twittera, że model One jeszcze w tym tygodniu otrzyma nowego Androida 4.3 Jelly Bean wraz z najnowszą odsłoną nakładki Sense. Wypowiedź ta odnosiła się do deweloperskiej edycji tego smartfona, sprzedawanej w USA, jednak możemy sądzić, że niebrandowane urządzenia otrzymają nowe oprogramowanie równie szybko. Trzeba się też spodziewać, że odmiany HTC One sprzedawane przez operatorów będą musiały poczekać na aktualizację nieco dłużej, co stało się już tradycją.

Reklama

Mimo to miło jest widzieć zmianę w podejściu HTC do wypuszczania aktualizacji oprogramowania i liczymy na to, że regularne update’y staną się standardem.

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: HTC | HTC One | aktualizacja Androida | aktualizacja oprogramowania
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy