Huawei P50 pojawia się na renderach

Rendery wysokiej jakości przedstawiające Huawei P50 zostały wykonane przez Waqara Khana. Wszystko to na podstawie plotek na temat urządzenia.

Huawei P50 wygląda podobnie do modelu Huawei P50 Pro, którego rendery na przestrzeni bieżącego roku również pojawiały się w sieci. To, co zwraca największą uwagę, to system aparatu fotograficznego znajdujący się na tylnej obudowie - rendery pokazują dwie soczewki na okrąg, co daje w sumie 4 aparaty fotograficzne. Oczekuje się, że model P50 będzie posiadał obiektyw szerokokątny, ultraszerokokątny oraz teleobiektyw. Sensorem w tym przypadku ma być Sony IMX800 - pierwszy, 1-calowy czujnik przeznaczony do smartfonów. 

Mówi się, że Huawei P50 zadebiutuje na start w czterech kolorach - białym, czarnym, niebieskim oraz beżowym. Seria P50 i jej premiera została opóźniona i jest zaplanowana na przedział czasowy pomiędzy majem a lipcem 2021 roku. 

Reklama

Huawei P50 będzie także korzystał z procesora Kirin 9000 i autorskiego systemu operacyjnego firmy - Harmony OS. 

Obecnie nie wiadomo jeszcze, ile dokładnie trzeba będzie za niego zapłacić oraz czego można spodziewać się w kontekście samej dostępności urządzenia. 

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.pl 
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama