Reklama

Instagram na Androida nadal w budowie

Słuchy o tym, że program, który zdobył tytuł "aplikacji 2011 roku na iPhone'a" zmierza na Androida, w sieci pojawiają się od dość dawna, lecz dopiero teraz zostało to oficjalnie potwierdzone. Mowa o Instagram, aplikacji, która w wersji na iOS może się pochwalić ponad 27 milionami użytkowników.

Co prawda wciąż nie została podana konkretna data debiutu Instagram na Androida, ale przynajmniej mamy pewność, że trwają nad takową aplikacją zaawansowane prace. Ze wstępnych informacji wynika, że program skierowany do użytkowników sprzętu z mobilną platformą Google ma być bardziej funkcjonalny od wersji na iOS - niestety, żadne szczegóły na ten temat nie zostały zdradzone.

Jeśli chcecie zostać powiadomieni o pojawieniu się aplikacji Instagram na Androida i móc w pierwszej kolejności z niej skorzystać, podajcie swój adres mejlowy na stronie instagr.am/android.

Reklama

Instagram to nic innego jak aplikacja umożliwiająca dodawanie filtrów do zrobionych zdjęć (np. efekt Lomo) i dzielenie się nimi w portalach społecznościowych (Facebook, Twitter, Flickr, itp.) za pomocą jednego kliknięcia. I to jest właśnie klucz do sukcesu programu - jego intuicyjność i prostota połączona z ciekawą funkcjonalnością. Wersja na iOS dostępna jest w AppStore za darmo.

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: Android | Google | program komputerowy | aplikacja | Instagram

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy