Reklama

iPhone 14 obsłuży nawet 2TB pamięci wbudowanej

Apple w tym roku podwoiło maksymalną pamięć wbudowaną w swoich iPhone’ach. Wczesne przecieki wskazują na to, że w przyszłym roku firma zrobi to ponownie. Jeśli doniesienia okażą się prawdziwe, to iPhone 14 będzie miał nawet 2TB pamięci wbudowanej.

Dopiero byliśmy świadkami premiery iPhone’a 13 a już pojawiają się doniesienia dotyczące jego następcy. Do wczesnych wycieków należy podchodzić z dużym dystansem, gdyż rok, to dużo czasu na wprowadzenie zmian w planach. Jeszcze przed premierą iPhone’a 13 wyciekły pierwsze rendery iPhone’a 14, stworzone przez niezależnego grafika na podstawie doniesień od różnych podmiotów.

Jeśli wszystkie dotychczasowe plotki dotyczące iPhone’a 14 okazałyby się prawdziwe, to w następnym roku Apple zrezygnuje z notcha na rzecz mniejszego, okrągłego wycięcia na przedni aparat. Ponadto z tyłu nie byłoby wypukłej wyspy na konfigurację kamer. Te zostałyby umieszczone na równi z resztą obudowy. Zmian doczekałaby się także specyfikacja urządzenia. Informacje z chińskojęzycznej strony MyDrivers sugerują, że iPhone 14 miałby obsłużyć nawet do 2 TB QLC pamięci wbudowanej. Dla przypomnienia iPhone 13 Pro Max w największym wariancie ma jej o połowę mniej.

Reklama

Warto zaznaczyć, że jeśli Apple rzeczywiście zdecyduje się na takie rozwiązanie, to wariant 2 TB pamięci odnosiłby się najprawdopodobniej tylko i wyłącznie do wersji Pro Max. Użytkownicy innych modeli musieliby się zadowolić nieco mniejszą pojemnością. Informacje nie pochodzą bezpośrednio od Apple, więc należy na nie patrzeć z przymrużeniem oka.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL