iPhone 5 nie spowolnił sprzedaży Samsunga Galaxy S III

Premiera iPhone’5 nie spowolniła tempa, w jakim egzemplarze Galaxy S III trafiają do rąk kolejnych nabywców. Mało tego, flagowy model Samsunga sprzedaje się lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej.

Takiej sytuacji nie spodziewał się chyba nikt, włącznie z zarządem koreańskiego giganta. Ogromnego zdumienia nie krył nawet Kevin Packingham - dyrektor do spraw produktów na rynku amerykańskim. - Te liczby mnie zszokowały. Natychmiast pomyślałem: co tu się do diabła dzieje - szczerze wyznaje Packingham.

Czemu Samsung zawdzięcza zaistniałą sytuację. Jak to możliwe, że ostatnie cztery tygodnie były najlepszymi w historii sprzedaży modelu Galaxy S III? Bardzo prawdopodobne, że konsumenci na chłodno przeanalizowali specyfikację i cenę obu urządzeń. Być może zmiany wprowadzone przez Apple w ich najnowszym produkcie okazały się mało znaczące.

Reklama

Aktualnie cały świat czeka na rynkowy debiut kolejnej supernowości Koreańczyków - Note’a II. Urządzenie zapowiada się znakomicie i z pewnością zabierze Amerykanom kolejnych potencjalnych odbiorców. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samsung Galaxy S | iPhone 5 | Smartfon | Android
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy