iPhone 7 jednak bez wyjścia 3,5 mm?

Apple Insider przekazał kolejną porcję informacji na temat iPhone’a 7. Potwierdzają one część wcześniejszych doniesień, ale jednocześnie stanowczo przeczą innym. Co konkretnie może znaleźć się w nadchodzącym flagowym smartfonie Apple?

Dobrze poinformowane źródła z Chin przekonują, że iPhone 7 będzie miał tą samą wysokość i szerokość co iPhone 6s. Zmieni się grubość. Kolejny raz słyszymy, że Apple ma odchudzić obudowę tak bardzo, że konieczne stanie się wyeliminowanie wyjścia słuchawkowego 3,5. Zamiast niego miałby się pojawić drugi głośnik, a rolę portu słuchawek przejąłby lightning. Sama obudowa nie będzie niestety wodoszczelna, co sugerowały wcześniejsze doniesienia.

Co więcej, Apple ma ukryć obiektyw głównego aparatu w obudowie, aby nie wystawał ponad jej powierzchnię jak w modelach 6 i 6s. 5,5-calowy model Plus będzie podobno wyposażony w podwójny aparat główny. 4,7-calowa Siódemka niestety go nie dostanie.

Reklama

iPhone’a 7 i 7 Plus (a może Pro?) poznamy we wrześniu tego roku, ale już za niecały miesiąc Apple ma zaprezentować 4-calowego iPhone’a SE oraz 9,7-calowego iPada Pro.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: iPhone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy