Luksusowy telefon Vertu o topowej specyfikacji

Firma Vertu może diametralnie zmienić swoją politykę. Do tej pory najmocniejszym jej smartfonem był kosztujący 20 tys. zł model Vertu Constellation 2013, który wyposażono w niezbyt okazałe podzespoły - 4,3-calowy ekran HD, dwurdzeniowego Snapdragona 1,7 GHz i aparat 13 Mpix. W tym roku założona przez Nokię firma chce wypuścić dużo lepsze urządzenie.

Najnowszym dodatkiem do kolekcji Vertu ma być model Signature Touch RM-960V, który pojawił się w bazie programu AnTuTu. Dzięki temu wiadomo, że będzie to naprawdę mocne urządzenie. Zostanie ono oparte na czterordzeniowym Snapdragonie 800 2,2 GHz, który będzie wspomagany przez 2 GB pamięci RAM. Dostępny będą również aparat 13 Mpix, 16 GB wbudowanej pamięci oraz ekran Full HD o nieznanej jeszcze przekątnej. Sprzęt Vertu ma działać na Androidzie 4.4 KItKat. 

Nie wiadomo jeszcze kiedy Signature Touch RM-960V pojawi się na rynku, ani jaka będzie jego cena. Zapowiada się jednak na to, że nawet producenci luksusowych telefonów zaczną przykładać większą uwagę do cyferek w specyfikacjach swoich produktów.

Reklama

Mateusz Żolyniak

komórkomania.pl

Komórkomania.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy