Nadchodzi następca Motoroli RAZR

W sieci pojawiły się nowe informacje o następcy Motoroli Razr. Czyżby amerykańska firma szykowała się do kolejnej ostrej premiery?

Motorola RAZR wywołała niemałe zamieszanie. Zarówno z powodu swojego wyglądu, jak i powrotu marki RAZR, która swego czasu miała wielu zwolenników. Idąc za ciosem, firma postanowiła wydać model RAZR Maxx, który - jak wiemy - ma imponującą baterię. Skoro powiększono ogniwo, to dlaczego tego samego nie zrobić z ekranem?

Jedną z zauważalnych różnic jest właśnie rozmiar wyświetlacza - większy w porównaniu z tym z pierwszej wersji. Zabieg nie przełożył się jednak na powiększenie całego urządzenia. Stało się to możliwe dzięki innemu umiejscowieniu przedniej kamery, zmniejszeniu ramki i - co najważniejsze - pozbyciu się dedykowanych przycisków dotykowych.

Brak tych ostatnich elementów sugeruje, że telefon będzie pracował pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Ich kwestię rozwiązano prawdopodobnie tak samo jak w Galaxy Nexusie - będą pojawiać się na ekranie.

Reklama

Na razie nie pojawiły się żadne informacje na temat daty premiery nowego Razra. Miejmy nadzieję, że nastąpi szybko, a telefon bez opóźnień zadebiutuje również w naszym kraju.

Tomasz Nowak

http://komorkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: premiery | Motorola | Motorola Razr | Smartfon | Android
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy