Nadchodzi OnePlus N200 5G

OnePlus potwierdził, iż w najbliższym czasie zaprezentuje taniego smartfona pozwalającego na obsługę sieci 5G. Do sieci przedostała się możliwa specyfikacja modelu N200.

OnePlus N200 ma być niczym innym, jak zmodyfikowaną kontynuacją modelu N100, czyli OnePlus Nord. Dyrektor generalny chińskiego przedsiębiorstwa poinformował, iż sam smartfon będzie nie tylko obsługiwał sieci bezprzewodowe nowej generacji 5G, ale również zapewni użytkownikom dostęp do ekranu o odświeżaniu na poziomie 90Hz. Nie zabraknie także niskiej ceny, która będzie oscylowała w granicach 250 dolarów.

OnePlus N200 5G ma otrzymać ekran o przekątnej 6,49-cala oraz trzy sensory, które znajdą się na jego tylnej obudowie.  

Na ten moment chińska firma koncentruje się na wprowadzaniu na rynek swoich flagowych sprzętów - takich, jak chociażby model OnePlus 9. Pete Lau trzyma jednak w zanadrzu nieco tańszą konstrukcję pomimo tego, iż OnePlus Nord nie okazał się spektakularnym sukcesem w portfolio wspomnianego producenta.

Reklama

Obecnie nie wiadomo, kiedy OnePlus N200 zostanie oficjalnie zaprezentowany oraz czy trafi on na rynek europejski. Na te informacje będziemy musieli jeszcze cierpliwie poczekać.

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.pl 

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: OnePlus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama