Niezniszczalny telefon do wygrania

Za oknem albo mróz, albo mokro - fatalne warunki dla zaawansowanych smartfonów. Ale są aparaty, które dadzą sobie radę w najgorszych sytuacjach. Na przykład Samsung SOLID B2710. Możecie go u nas wygrać.

Samsung SOLID B2710 jest chroniony przed czynnikami zewnętrznymi, dlatego nie należy martwić się o kurz lub wodę, które przedostaną się do telefonu i spowodują jego uszkodzenie. Telefon może działać nawet do 1 metra pod wodą, gdzie może pozostawać przez maks. 30 minut. Odporny na zarysowania wyświetlacz (twardość 4H), dzięki czemu jego powierzchnia nie zarysuje się nawet po wyślizgnięciu się z kieszeni podczas górskiej wspinaczki lub po prostu podczas ocierania się o klucze w plecaku. Dodatkowo sprzęt ma wbudowany GPS i cyfrowy kompas i można go z łatwością używać z ciepłymi rękawiczkami na rękach - w sam raz na zimę.

Reklama

Co należy zrobić, aby zdobyć Samsung SOLID B2710? Wystarczy udzielić nam ciekawej odpowiedzi na pytanie "Dlaczego warto mieć "niezniszczalny" telefon?" i wysłać ją na adres nt@firma.interia.pl. Nie zapomnijcie o podaniu swoich danych teleadresowych.

Telefon w tej edycji konkursu wygrał Kacper Kuraciński, Wieliczka.

Konkurs trwa od dnia 01.12.2010 do godziny 23:59:59 dnia 07.12.2010 r.

Regulamin konkursu do znalezienia - pod tym linkiem.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy