Nowy płaski interfejs LG G3?

Serwis Phone Arena opublikował zrzut z ekranu smartfona LG G3. Jeśli materiał jest prawdziwy, to koreański producent mocno przeprojektował swoje autorskie oprogramowanie.

Aktualna odsłona nakładki LG jest bardzo funkcjonalna, ale nie wygląda najlepiej. Wiele wskazuje na to, że w nadchodzącym G3 będzie ona gruntowanie przeprojektowana - w oczy natychmiast rzucają się płaskie ikonki wzorowane na iOS 7 i nowym TouchWizie Samsunga. Trzeba przyznać, że w takiej postaci nowe UI prezentuje się naprawdę dobrze.

Choć do premiery G3 pozostało jeszcze kilka miesięcy, to z nieoficjalnych doniesień wiemy całkiem sporo na temat jego specyfikacji. Może ona obejmować nawet 5,5-calowy ekran o rozdzielczości QHD, aparat 13 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu, potężnego Snapdragona 805 oraz 3 GB pamięci RAM. Obudowa ma być podobno kurzo- i wodoodporna.

Reklama

Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie LG zaprezentuje swój nowy telefon. Można jednak przypuszczać, że nastąpi to w wakacje, czyli równo rok po premierze G2.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: LG | Android
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy