OnePlus mini - prawdopodobna specyfikacja

Od jakiegoś czasu spodziewana jest premiera kompaktowego smartfonu od Oneplus – firmy, która swoim wejściem na rynek smartfonów przed rokiem namieszała tak, jak żaden inny producent od dłuższego czasu.

Stosunek ceny do specyfikacji pierwszego smartfona tej firmy był niemalże idealny. Ostatnio firma wypuściła jego następcę - OnePlus Two. Teraz spodziewana jest premiera nowego modelu, który ma zainteresować klientów, którym nie odpowiadała wielkość dotychczasowych modeli. Z pierwszych informacji, jakie pojawiły się kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że producent może wykorzystać układ MediaTek MT6795T oraz zaoferować 2GB RAM i 32GB na dane użytkownika.

Wspomniane informacje pochodziły z benchmarka AnTuTu (wynik testowanego modelu to ponad 54000 punktów, co jest dobrym wynikiem). Dzisiaj pojawiły się kolejne szczegóły modelu Mini... który nie będzie jednak taki mały, jakby wiele osób sobie życzyło, producent ma bowiem zastosować podobne podzespoły, jak w modelu Mi 4c. Oznaczałoby to mniej więcej taką specyfikację:

Reklama

Prawdopodobna specyfikacja:

5" LCD 1080p o zagęszczeniu pikseli 441ppi (możliwe użycie Gorilla Glass)
Aparat główny: Sony IMX258: f/2.0, rejestrowanie 4K video 30fps, LED flash.
5MP aparat przedni
Niewymienialna bateria (w.g plotek około 3000 mAh)
Slot na kartę microSD
NFC, USB Type-C z Quick Charge 2.0, IR,
Możliwa wodoszczelność.

Według plotek nowy model ma kosztować około 250 dolarów. Oczywiście należy pamiętać, że zarówno specyfikacja, jak i cena to nadal tylko plotki, które mogą okazać się tylko częściowo (lub w ogóle) prawdziwymi.

Kupilibyście taki “mini" smartfon od OnePlus?

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: OnePlus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy