Orange i telefony bez simlocka

PTK Centertel, operator sieci Orange, nie planuje wprowadzenia w tej chwili do swojej oferty telefonów komórkowych pozbawionych blokady simlock. Chociaż nie wyklucza tej sytuacji w przyszłości.

- Nasi klienci już od pewnego czasu mogą skorzystać z usługi zdjęcia simlocka w telefonach, które kupili w Orange. Usługa kosztuje 77 zł i mogą z niej skorzystać wszyscy klienci, niezależnie od rodzaju oferty i taryfy z której korzystają - powiedział Mariusz Loch, szef Biura Prasowego TP. Dodaje również, że w przyszłości Orange nie wyklucza takiej propozycji, lecz żaden konkretny termin nie padł.

- W chwili obecnej nie planujemy całkowitej rezygnacji z simlocków w telefonach sprzedawanych na warunkach promocyjnych. Będziemy jednak obserwowali zainteresowanie klientów ofertami bez simlocków i nie wykluczamy, że w naszej ofercie pojawią się podobne propozycje - dodaje Mariusz Loch.

Reklama

Odpłatne ściąganie blokad oferuje sieć Plus, a na początku tygodnia Era podała do wiadomości publicznej, że rozpoczyna sprzedaż komórek bez simlocków - jest to precedens na naszym rodzimym rynku. Czy podobną decyzję odważy się podjąć także Play?

Media2
Dowiedz się więcej na temat: telefony | Orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy