Plus kusi młodych

Polkomtel oficjalnie zaprezentował swoją nową ofertę bez abonamentu o nazwie "36-6", kierowaną głównie do młodzieży. Potwierdziły się wszystkie nasze wcześniejsze informacje dotyczące nowej propozycji Plus. Oferta będzie dostępna na rynku od piątku, 6 czerwca 2008 roku.

W ramach nowej oferty 36-6 minuta rozmowy do wszystkich sieci kosztuje 60 groszy, a wysłanie wiadomości SMS lub MMS - 15 groszy. Ceny transmisji danych nie będą różniły się od standardowych ofert w Plusie .

Obniżyć połączenia wewnątrz sieci można dzięki usłudze Wespół Wzespół, w ramach której przez 3, 6, 12 oraz 24 miesiące (w zależności od liczby aktywnych znajomych) można rozmawiać ze znajomymi za 15 groszy. Dodatkowo w ramach Esy Floresy za kwotę 3 zł miesięcznie można wysyłać nielimitowaną liczbę wiadomości SMS w ramach sieci Plus.

Reklama

Zupełną nowością na polskim rynku jest usługa Chill Bill, która umożliwia doładowanie konta kwotą 10 zł za odsłuchanie trzech bloków reklamowych i odpowiedzi na kilka pytań. Aby otrzymać doładowanie po wysłuchaniu bloków reklamowych trzeba odpowiedzieć w postaci SMS lub MMS na proste pytania związane z przekazem reklamowym - za każdą odpowiedź otrzymuje się złotówkę na rozmowy oraz inne usługi. Wcześniej trzeba jedynie zarejestrować chęć korzystania z usługi na łamach www.36-6.pl - korzystanie z niej możliwe jest po zadzwonieniu na numer 6666.

Operator zdecydował się także na wprowadzenie usługi, w ramach której użytkownik za 2 sekundy połączenia odebranego z innej sieci otrzyma 1 sekundę do wykorzystania na rozmowy w Plusie. Usługa dostępna będzie bezpłatna.

Polkomtel liczy, że w tym roku pozyska od 500 do 600 tysięcy użytkowników nowej oferty. Startery 36-6 pojawią się w sprzedaży od piątku 6 czerwca 2008 roku w cenie 9 zł. Nie ma możliwości migracji z Simplusa i innych ofert Plusa do 36-6.

Media2
Dowiedz się więcej na temat: Polkomtel SA | plus oferta | plus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy