Premiery urządzeń Apple przesunięte?

Wszystko wskazuje na to, że świat nie ujrzy nowych produktów Apple jeszcze przed wakacjami. Premiery następnej generacji smartfonów i tabletów zostały przesunięte.

Gigant z Cupertino nigdy nie zostawia wskazówek dotyczących premier nowych urządzeń. Tak jest i w przypadku kolejnych smartfonów i tabletów firmy Tima Cooka, z tą różnicą, że już teraz wiadomo, że pojawią się one w sprzedaży później niż pierwotnie zakładano. Źródłem takich informacji jest analityk KGI Securities Ming-Chi Kuo, który do tej pory nie mylił się co do sprzętów Apple.

Według przecieków jego źródła, nowości Apple mogą zacząć pojawiać się po wakacjach. W tej kwestii znane są jedynie szerokie ramy czasowe, a nie dokładne daty, które prezentują się w następujący sposób:

- iPhone 5S: premiera najwcześniej we wrześniu, najpóźniej w listopadzie;
- "budżetowy" iPhone: premiera najwcześniej w sierpniu, najpóźniej w październiku;
- iPad mini 2: premiera najwcześniej we wrześniu, najpóźniej w listopadzie.

Kuo pokusił się również o ujawnienie kilku technologicznych nowinek, które pojawią się w kolejnych sprzętach Apple. iPhone 5S będzie najprawdopodobniej wyposażony w czytnik linii papilarnych i obudowę dostępną w różnych kolorach (nie tylko czarnym i białym).

"Budżetowy" iPhone ma mieć plastikową obudowę w różnych wariantach kolorystycznych. Sprzęt ma być tym dla smartfonów, czym niegdyś był "biały" MacBook dla segmentu komputerów mobilnych.

iPad mini 2 będzie wyposażony w ekran Retina (2048 x 1536 pikseli) i być może będzie miał przeprojektowaną obudowę. Najmniej wiadomo o iPadzie piątej generacji, który powinien zostać zaprezentowany w trzecim kwartale 2013 r.

Wszystko wskazuje na to, że przed końcem roku czeka nas prawdziwy wysyp nowych produktów Apple.

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Apple | iPad | Smartfon | tablet
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy